Staňte se členem PremiumClubu Seznamovacího serveru Rubcon.com

Jsme skupinka nadšenců a milovníků netradiční erotiky a proto jsme také vytvořili celý seznamovací portál, který dává možnost se seznámit se stejně smýšlejícími jedinci. A nyní rozjíždíme PremiumClub, který bude pro uživatele, kteří by rádi našli partu lidí, kteří mají rádi stejné věci, vyznávají stejný životní styl a chtějí najít nové přátele.

Chceme vytvořit komunitu slušných uživatelů, kteří se mohou společně setkávat i přesto, že milují netradiční erotické praktiky. Nejsme distributoři pornografie, ani nechceme z PremiumClubu udělat masovou záležitost.

Každý nový člen musí být schválen Administrátorem, abychom předešli falešným profilům nebo Spamerům , stejně tak jak je to na našich standardních seznamkách. Zde mohou najít členové informace o pořádaných akcích, novinky z PremiumClubu a některé výhodné akce pouze pro členy PremiumClubu.  Členství je zcela dobrovolné a můžete ho kdykoli zrušit. Vítáme Dominanty, Subíky, Transgeder osoby, Transky, Gay i Lesbičky. Nikdo nám není cizí

BDSM a FETISH: jde to i slušně, s rozumem a na úrovni!! To je naše heslo. Nejme ti, co vás před námi rodiče varovali.



Je PremiumClub zdarma?
Členství v PremiumClubu je samozřejmě zdarma. Nemusíte se bát, že bychom vám za členství účtovali nějaké peníze.
Může se registrovat každý?
Ano může, ale má to některá pravidla. Vzhledem, k tomu, že chceme vybudovat malou komunitu lidí se společnými zájmy, kteří budou dodržovat nějaká pravidla, tak každá registrace je ověřena administrátorem a může se stát, že ve výjmečných případech bude registrace domítnuta.
Je třeba na akcích DressCode?
Ano na některých akcích je vyžadovám DressCode dle vypsané akce a dle pravidel akce.
Kolik let mě musí být abych se mohl/a registrovat?
Minimální věk pro registraci je 21 let.
Dodržování pravidel na Akcích
10. Pro provoz PremiumClubu i pořádaných akcí platí standartní pravidla BDSM a SSC: (1)Safe, sane, consensual je heslo, ve kterém BDSM komunita shrnuje svá základní pravidla bezpečného chování. Výraz se můžeme přeložit jako Bezpečně, rozumně a se souhlasem, obvykle se ale do češtiny nepřekládá a je velmi často používán pouze ve formě zkratky SSC.(1) (1) Přispěvatelé Wikipedie, Safe, sane, consensual [online], Wikipedie: Otevřená encyklopedie, c2016, Datum poslední revize 14. 11. 2016, 13:27 UTC, [citováno 24. 09. 2019]