Proč musím čekat na ověření profilu?
Z bezpečnostních důvodů naší seznamky každý profil nejdžíve musí ověřit Administrátor. Je to kvůli bezpečnosti našich uživatelů proti podvodným a spam profilům a hlavně kvůli vašemu lepšímu seznámení a kvalitnějším potencionálním partnerům.
Je seznamka placená?
Každý uživatel má VIP členství na vyzkoušení a bez jakýchkoli závazků. Po vypršení Trial členství se přepne profil do režimu Free a stránku můžete dále používat zdarma. Pokud chcete komunikovat s VIP členy je třeba si zaplatit členství.
Je platba opakovaně účtována?
Ne. Na všech seznamkách můžete zaslat peníze anonymně na účet a žádné údaje se o vás neukládají. Platba je jednorázová a nikdy se automaticky neprodlužuje. Pokud vám VIP členství zkončí, přejde profil do režimu free a nemusíte již dál nic platit pokud nechcete opět aktivovat VIP členství sami.
Můhu zrušit profil?
Ano samozřejmě, kdykoli budete chtít smazat profil a veškeré informace stačí ve vašem profilu jít tlačtko EDIT PROFILE >>> POKRAČUJTE NA STRÁNCE DO DOLNÍ ČÁSTI AŽ NA KONEC UPRAVENÍ PROFILU >>>> TALČÍTKO (DELETE PROFILE) a po zmáčknutí se vám okamžitě profil smaže nadobro i s veškerým obsahem.
Nechcete dostávat upozornění ale nechcete rušit profil?
Stačí kliknout na váš profil a jít na >>>>Mail notifications >>>> zde nastvíte jaké emaily vám máme či nemáme zasílat a také se odhlásit z newsletteru
Může někdo číst zprávy které posílám?
Ne. Přečíst si je může jen příjemce. Zprávy jsou šifrovány a ani administrátor si je nemůže číst.
Můžu vás nějak kontaktovat?
Ano. Využijte prosím na jakékoli seznamce formuláře nebo formuláře přímo zde níže a my se vam v co nejkratší době ozveme zpět.
Pořádáte nějaké akce pro členy?
Ano pro členy máme akce, které můžete navštívit. Do budoucna bude i zde na rubcon.com sekce Akce kde se budete moci na akci přihlásit.

Kontakt